22.12.2012. 15:53

Latvijas telpu futbola izlase šodien Olimpiskā sporta centra hallē pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti ar Baltkrievijas valstsvienību(2:2). Latvijas labā šodien vārtus guva Andrejs Aleksejevs un Dmitrijs Zabarovskis.

Spēles pirmajā puslaikā Latvijas izlases galvenais treneris Artūrs Šketovs uzticējās pašmāju čempionātā spēlējošiem futzālistiem, tostarp, vairākiem jaunajiem spēlētājiem. Oficiālā spēlē Latvijas izlases sastāvā debitēja FK "Nikars" futzālists Artūrs Jerofejevs. Tomēr pirmajā puslaikā divus vārtus guva pieredzējusī Baltkrievijas izlase, kuras rindās ar precīziem sitieniem izcēlās Aleksandrs Černiks un Aleksandrs Savintsau.

Spēles otrajā puslaikā Latvijas izlases virknējumā laukumā devās arī abu mūsu komandas leģionāri - Kipras čempionātā spēlējošais komandas kapteinis Andrejs Aleksejevs, kā arī uzbrucējs Artjoms Koļesņikovs. Šāds lēmums attaisnojās un 22.minūtē Andrejs Aleksejevs ar skaistu sitienu pēc veiksmīgi realizētas sānu bumbas izspēles vārtu devītniekā pārspēja pretinieku vārtsargu.

Desmit minūtes vēlāk - 32.minūtē Latvijas izlases spēlētājs Dmitrijs Zabarovskis izmantoja pretinieku aizsargu kļūdu un ar sitienu pārspēja vārtsargu, panākot izlīdzinājumu šajā spēlē. Spēles turpinājumā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, taču galvenokārt vārtsargu sekmīgā spēle neļāva gūt vairāk vārtus, tādejādi tika fiksēts neizšķirts 2:2. Rīt abas komandas tiksies atkārtoti.

Izmantotie resursi:LFF: LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJA | Galvenie...