27.02.2014. 06:42

«5:1 neataino patieso spēles gaitu. Trešajā periodā izmantojām savas vārtu gūšanas iespējas. Tas ir tieši tas, kas mums ir jādara, jo izslēgšanas spēles ir jau pie durvīm,» saka Telkvists. 

«Esmu ļoti noguris. Šī patiešām bija smaga spēle. Pirmajā periodā bija redzams, ka sen nebijām spēlējuši. Pieļāvām vairākas kļūdas. Ja nemaldos, «Medveščak» aizvadīja trīs vai četras pārbaudes spēles un tas ir jūtams. Tomēr mēs spējām atrast savu spēli, Hosa guva veiksmīgus vārtus.»

«Tur neko nevar padarīt... Spēlētāji gūst savainojums – tāds ir hokejs. Diemžēl esam zaudējuši četrus svarīgus spēlētājus. Šobrīd ir laiks, kad komandā puišiem ir sevi jāpierāda un vienam otru jāatbalsta. Mums komandā vēl ir spēlētāji, kuri var mainīt mača gaitu. Man ir jātver pēc iespējas vairāk ripu, laukuma spēlētājiem savukārt jāizdara metieni pa vārtiem. Jāturpina cīnīties, šodien pierādījām, ka varam gūt vārtus.»

Tikmēr jautāts, vai viņš pārdzīvoja Zviedrijas izlases zaudējumu Soču Olimpisko spēļu finālā Kanādai, vārtsargs atbild: «Es biju nokaitināts. Zviedrija neparādīja to līmeni, kādā tā varētu spēlēt. Kanāda spēlēja labi, Zviedrija nē. Biju dusmīgs. Vismaz Lauris Dārziņš ir pēdējais, kurš guva vārtus pret Kanādu.» 



Māra Kreicberga Foto Studija, individuālais darbs Raiņa 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA