12.11.2015. 14:53
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Omskā aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēli, tiekoties ar vietējo «Avangard» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei...

• Heikile: Ielaidām otros vārtus un pazaudējām visu 2015. g. 10. novembris
  • Rīgas «Dinamo» piedzīvo smagu zaudējumu Astanā 2015. g. 10. novembris

Vārtu guvēji:

1:0 Aleksejs Mihējevs.

1:0 vārti! Omskas «Avangard» sagriež virpuli pie rīdzinieku vārtiem un Mihējevs ar gaļu dabū ripu pāri līnijai.

Pirmās trīs minūtes aizritējušas ļoti piesardzīgi, nevienai no komandai neizdarot bīstamus uzbrukumus.

Atskaņotas Latvijas un Krievijas himnas. Spēle sākusies!

Sastāvā ir notikušas ievērojamas izmaiņas, jo ir samainīti gandrīz visi uzbrucēju trijnieki. Rezervē šajā mačā tiek atstāts Miks Indrašis, kā arī pēc savainojuma sadziedēšanas pirmo spēli aizvadīs Oskars Cibuļskis. Vārtus šodien sargās Jakubs Sedlāčeks.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar «Avangard»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#30 Joakīms Ēriksons);

Aizsargi: #58 Guntis Galviņš - #9 Krišjānis Rēdlihs (A), #84 Tomāšs Kundrāteks - #16 Stīvens Seigo, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #25 Andris Džeriņš - #19 Miķelis Rēdlihs, #22 Ville Leino - #43 Tim Sestito (A) - #72 Vitālijs Pavlovs, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #87 Gints Meija, #5 Māris Jass - #21 Armands Bērziņš - #13 Gunārs Skvorcovs.

Izbraukumu Kari Heikiles vadītā Rīgas komanda sāka otrdien, kad, zaudējot četrus vārtus trešajā trešdaļā, ar 1:5 Astanā piekāpās «Baris» vienībai.

Nākamā spēle «Dinamo» hokejistiem paredzēta sestdien Hantimansijskā pret «Jugra».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 29 mačos nopelnītiem 34 punktiem šobrīd ieņem pēdējo, 14. vietu. Kamēr «Avangard» tikpat spēlēs sakrātie 46 punkti dod ceturto pozīciju Austrumu zonā.