15.02.2014. 18:32

, LSM.LV - Sports

Saturs automātiski tiek atjaunots reizi minūtē.

15.02.2014 20:42

Otrajā trešdaļā zviedriem par vienu noraidījumu vairāk kā mums, taču atsevišķi šo cīņas nogriezni zaudējām ar 1:3...

15.02.2014 20:33

Tiesneši šodien ražīgi strādā. Uz soliņa dodas zviedrs Aleksandrs Stīns. Skan trešdaļas beigu sirēna, pēdējo mača nogriezni sāksim vairākumā.

15.02.2014 20:27

.Diemžēl 2 sekundes līdz Jasa laikam kāpt atpakaļ uz ledus vārtus gūst Dzimijs Eriksons - 2:4.

15.02.2014 20:26

Un vēl viens noraidījums mūsējiem. Tiesnešuprāt, pretinieku zonā noteikumus pārkāpis Koba Jass.

15.02.2014 20:25

Zviedriem ļoti blāvs mazākums, ar mokām nostājas mūsu zonā, taču 9 sekundes līdz Reķa laikam atgriezties uz ledus Gudļevski trešo reizi pārspēj Daniels Alfredsons.

15.02.2014 20:22

Uz sodīto spēlētāju soliņa dodas Arvīds Reķis.

15.02.2014 20:20

Karsums pielieto precīzu un efektīgu spēka paņēmienu pret Karlsonu.

15.02.2014 20:17

Zviedrija spēlē pilnā sastāvā un jau uzreiz dodas bīstamā pretuzbrukumā divatā pret vienu mūsu aizsargu. Gudļevskis spēlē precīzi.

15.02.2014 20:14

Mums vēl viena izdevība spēlēt vairākumā. Par Mārtiņa Cipuļa neatļautu turēšanu noraidīts Markuss Krugers.

15.02.2014 20:12

Metienos jau vairs tikai minimāls pārsvars Zviedrijai - 11:13.