04.02.2015. 18:49
Krievijas ziņu aģentūra TASS, kas pirms pāris dienām vēstīja par Bratislavas "Slovan" aiziešanu no KHL nākamajā sezonā, ziņo, ka līdzīgs notikumu pavērsiens gaidāms arī Horvātijas klubā "Medvescak". Zagrebas komandas pārstāvji šādu varbūtību gan neapstiprināja.

"Zagrebas "Medvescak" vairs nesaņems finansējumu no sponsoriem Krievijā," aģentūra TASS citē anonīmu avotu, kas informēts par KHL direktoru padomē notiekošo. "Klubs var palikt līgā tikai tad, ja pats nodrošinās visu savu budžetu, kas pašreizējos apstākļos ir praktiski neiespējami." TASS vēsta, ka informāciju par "Medvescak" izstāšanos apstiprinājuši dažādi savstarpēji nesaistīti avoti.

"Medvescak" no KHL gatavojas izstāties 2015./16. gada sezonā un tā vietā piedalīties Austrijas atklātajā hokeja līgā. Jāpiezīmē, ka citētā avota paziņojums teju vārds vārdā sakrīt ar pirms pāris dienām publicēto par "Slovan" izstāšanos no KHL.

"Medvescak" preses sekretārs šādu informāciju gan nav apstiprinājis un norādīja, ka anonīmas baumas klubs negatavojas komentēt: "Līdz šim brīdim neviens oficiāli nav apšaubījis "Medvescak" dalību KHL nākamajā sezonā. Mēs šobrīd vairāk koncentrējamies šīs sezonas problēmām." Klubs izplatīja arī oficiālu paziņojumu, apgalvojot, ka līgumu ar sponsoriem jau noslēgti arī uz nākamo sezonu, un gatavošanās tai jau uzsākta.

Zagrebas komanda ir viena no septiņām, kas reāli pretendē uz septīto un astoto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, tiesa, tās situācija vissliktākā, jo aizvadītas vairāk spēles nekā pārējiem konkurentiem un līdz "play-off" zonas pēdējā vietā esošajai Rīgas "Dinamo" ir piecu punktu atstatums.

Izmantotie resursi:ТАСС: Спорт - "Медвешчак" не сыграет...Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties