07.12.2013. 20:57

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tamane sev atvēlētajā laikā - 21 minūtē un 38 sekundēs - guva 12 punktus, realizējot četrus no astoņiem izpildītajiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Tāpat latviete izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Latviete bija savas komandas dalīta otra rezultatīvākā spēlētāja, kā arī otra labākā cīņā zem groziem.

Kopvērtējumā «Wisla Can-Pack» komanda ar 13 uzvarām 13 cīņās atrodas pirmajā vietā. Šī komanda kā vienīgā turnīrā cīnās bez zaudējumiem. 

Iepriekšējo sezonu Tamane pavadīja Krievija kluba Orenburgas «Nadežda» rindās, kad Krievijas čempionātā izcīnīja bronzas godalgas. Uz Krakovas komandu latviete pārgāja maija beigās. Pirms tam Tamane uz «Nadežda» komandu pērnvasar pārgāja pēc tam, kad neizturēja konkurenci par vietu Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) komandā Fīniksas «Mercury», kuras rindās aizvadīja divas spēles.

Šī gada sākumā Tamane paziņoja par karjeras beigšanu Latvijas valstsvienībā.

«Wisla Can-Pack» komanda Polijas čempionātā uzvarējusi 22 reizes, bet pērn iekļuva FIBA Eirolīgas astoņu spēcīgāko komandu vidū. get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties