08.11.2014. 18:02
Pirmajā no trim šodien paredzētajām Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlēm FBK "Valmiera/ViA" uzņēma "Talsus/Triobet". Cīņa turpinājās arī pagarinājumā, kurā uzvaras vārtus valmieriešiem guva Elvijs Jankovskis – 4:3. Talseniekiem tas šosezon bija jau trešais zaudējums papildlaikā, bet Valmieras komandai – otrā uzvara.

Vidzemes olimpiskajā centrā notikušās spēles rezultātu ja ne ar sodu metienu, tad jau spēlējot skaitliskajā vairākumā atklāja "Valmiera/ViA" – 8.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Ints Vilks (1:0). "Talsi/Triobet" nekavējās ar atbildi – tieši viesi pirmajā pārtraukumā varēja doties kā uzvarētāji (2:1). Otrajā trešdaļā Valmieras florbolisti panāca izlīdzinājumu (2:2), bet pēc tam jau talsenieki bija tie, kuri nerealizēja soda metienu. Minūti pirms otrā pārtraukuma vadību pārņēma laukuma saimnieki – 3:2. Pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 54.minūtē talsenieks Andris Blumbahs uz tablo atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 3:3. Šosezon talsenieki jau divas reizes bija cīnījušies papildlaikā, abos gadījumos piedzīvojot neveiksmi, bet valmierieši vienīgo reizi, kad viņiem bija jāspēlē pagarinājumā, izcīnīja uzvaru. Tradīcija tika ievērota arī šoreiz – papildlaika 3.minūtē "Valmiera/ViA" uzbrucējs Elvijs Jankovskis ar precīzu metienu atnesa savai komandai divus punktus, pretiniekiem atstājot tikai vienu – 4:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Elviju Jankovski, kurš bija piedalījies visu četru savas komandas vārtu gūšanā – 4 (2+2), viņa maiņas biedram Intam Vilkam 2 (1+1) punkti. "Talsu/Triobet" sastāvā rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem bija Andris Blumbahs, bet par labāko spēlētāju atzina vārtsargu Kristiānu Ķīli, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu.

FBK "Valmiera/ViA" – "Talsi/Triobet" 4:3 PL (1:2, 2:0, 0:1, 1:0) Metienu attiecība:35:35 (11:9, 10:12, 12:12, 2:2)Rezultatīvākie:FBK "Valmiera/ViA" – Elvijs Jankovskis 4 (2+2), Ints Vilks 2 (1+1), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Mārtiņš Broks 1 (0+1)."Talsi/Triobet" – Andris Blumbahs 2 (2+0), Reinis Neimanis 1 (1+0), Mārtiņš Maķevics 1 (0+1), Aivis Hammers 1 (0+1).

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048