12.12.2014. 12:24
2006. gada 12. decembrī ULEB kausa izcīņas spēlē izbraukumā “Ventspils” pieveica serbu FMP un tobrīd vēl tikai topošo Eiropas basketbola spīdekli Milošu Teodosiču.

Lai arī 2006/07. gada ULEB kausa izcīņas regulārā sezona ventspilniekiem bijusi viena no veiksmīgākajām komandas vēsturē, grupu turnīra iesākums nebūt neliecināja, ka beigu beigās “play off” izdosies iekļūt ar ļoti pārliecinošu spēļu bilanci (7 uzvaras un 3 zaudējumi). Turnīrs tika iesākts ar izbraukuma uzvaru pār turku “Besiktas”, taču tad seko divi zaudējumi pēc kārtas. Vēl viena uzvara, vēl viens zaudējums un pirmais aplis tiek pabeigts tikai ar divām uzvarām.

Otrais riņķis tika iesākts ar vēl vienu uzvaru pār “Besiktas”, taču tad sekoja izbraukums uz Serbiju, pie FMP, kuram pirmajā riņķī savā laukumā tika zaudēts ar 69:78. Revanš izdevās ļoti skaists, taču varēja arī iztikt bez liekas nervu bendēšanas. Uzvarai bija jābūt jau pamatlaikā, taču Labovičs līdz ar beigu signālu panāk pagarinājumu. Papildlaikā esam labāki un tiek izcīnīta uzvara ar 100:96. Šī bija trešā reize, kad Eiropas kausos “Ventspils” spēlēs nepieciešams pagarinājums un, ieskaitot uzvaru pār FMP, visos pagarinājumos uzvarēts.

Atbildes mačā ventspilnieki nebija savaldāmi metienos no trīspunktu līnijas. No izmestajiem 27 tālmetieniem precīzi bijuši 14. Viens no lielākajiem serbu pāridarītājiem bija neviens cits, kā serbs Dušans Jeličs. No tāluma uzbrukt mīlošais centrs šajā spēlē realizēja 3 no 6 trejačiem, bet visu spēli pabeidza ar 25 gūtajiem punktiem. Vēl pa trīs tālmetieniem realizēja Džastins Lavs un Ivars Timermanis. Šo zīmīgo uzvaru izcīnīja: Pāvels Veselovs (10 punkti), Aigars Vītols (2), Raimonds Gabrāns (6), Delrons Džonsons (12), Ivars Timermanis (9), Dušans Jeličs (25), Džastins Lavs (18), Edijs Šenons (10), Akselis Vairogs (8) un Uvis Helmanis (0). Spēlei pieteikts, bet laukumā netika arī Raimonds Vaikulis un Māris Ļaksa.

Pēc uzvaras pār FMP sekoja vēl trīs panākumi pēc kārtas un “Ventspils” pārliecinoši iekļuva izslēgšanas spēļu turnīrā. Savukārt tobrīd tikai par zvaigzni topošais 19 gadus jaunais Milošs Teodosičs abos mačos pret “Ventspils” guva attiecīgi 10 un 15 punktus.Brocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties