10.06.2015. 11:51
Zaudējumu Stavangeras "Major" posma kvalifikācijas pirmajā kārtā piedzīvojuši Toms Šmēdiņš un Viktors Koržeņevičs, kuri bez lieliem variantiem atzina vienu no kvalifikācijas favorītiem vāciešu Markusa Bekermana un Larsa Flīgena pārākumu ar 0-2 (14:21, 16:21).

Kā nākamie no latviešiem laukumā devās Toms Šmēdiņš un Viktors Koržeņevičs, kuriem pretī stājās spēcīgie vācieši Markuss Bekermans un Larss Flīgens, kuri triumfēja Pasaules tūres pirmajā posmā Fužo, bet sezonas turpinājums vairs gan nebija tik sekmīgs.

Spēli nedaudz labāk iesāka Vācijas duets, izvirzoties vadībā ar 7:5. Līdz tehniskajam pārtraukumam situācija nemainījās, Šmēdiņam ar Koržeņeviču paliekot iedzinējos ar divu punktu deficītu (9:11). Pēc tehniskā pārtraukuma Bekermans ar Flīgenu dubultoja savu pārsvaru, ieliekot labus pamatus uzvarai pirmajā setā (14:10). Pienākot seta izskaņai, bija skaidrs, ka latviešiem neizdosies atspēlēties, jo rezultāta starpība bija sasniegusi sešus punktus. Vācijas duets setā bija pārāks ar rezultātu 21:14.

Otrajā setā Vācijas duets vēlreiz apliecināja savu pārākumu, zaudēja divus punktus vairāk, maču noslēdzot ar rezultātu 2-0 (21:14, 21:16). Līdz ar to Tomam Šmēdiņam un Viktoram Koržeņevičam šis turnīrs noslēdzās jau pēc vienas spēles.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Volleyball - FIVB

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007