09.11.2014. 19:55
Anglijas Premjerlīgas 11. spēļu kārta tika noslēgta Velsā, kur "Swansea" savā laukumā uzņēma Londonas "Arsenal". Viesi otrajā puslaikā izvirzījās vadībā, tomēr velsieši trīs minūšu laikā guva divus vārtus, izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:1.

Abas komandas pirms mača turnīra tabulā šķira divi punkti. Harija Monka vadītā "Swansea", pēc veiksmīgā sezonas sākuma nedaudz piebremzēja ar punktu krāšanu, savukārt "Arsenal" joprojām problēmas rada centra aizsargu pozīcija, dēļ kā aizsardzības centrā atkal nācās spēli aizvadīt Načo Monrealam. Cīņas sākumā komandas darbojās diezgan lēnā tempā un lielākā bīstamība pie viesu vārtiem tika izveidota pēc diviem centrējumiem soda laukumā. Laukuma saimnieki uzbruka vairāk un 22. minūtē Voiceham Ščensnijam nācās komandu glābt pēc Džefersona Montero raidītās bumbas.

"Swansea" uzbrukumu veidošanā izpaudās daudz radošāk, vienlaikus izrādot arī lielāku aktivitāti par pretiniekiem, līdz ar to bīstamas situācijas tika veidotas pie "Arsenal" vārtiem regulāri. 35. minūtē pēc Vilfrīda Bonī piespēles Marvins Emness nokļuva teicamā sitiena pozīcijā, bet atkal Ščensnijs bija vietā. Savukārt Arsēna Vengera vadītā komanda tikai 44. minūtē izdomāja kā pārbaudīt bijušā biedra Lukaša Fabianska gatavību mačam, kad Denijs Velbeks nokļuva brīvā sitiena pozīcijā netālu no vārtiem, bet momentu realizēt nespēja. Lielgabalnieki puslaika beigu daļu aizvadīja daudz aktīvāk un pāris reizes bija ļoti tuvu rezultāta atklāšanai.

Otro puslaiku viesi uzsāka daudz agresīvāk un jau pirmajā minūtē Alekss Oksleids-Čemberlens nokļuva soda laukumā pret vārtiem, tomēr sitiens īsti nepadevās. "Arsenal" otrā puslaika sākumā presingoja mājiniekus jau pretinieku laukuma pusē, tādā veidā liedzot Monka komandai tik brīvi kā pirmajā puslaikā kontrolēt bumbu uzsākot savus uzbrukumus. Londonieši savu pārsvaru realizēja 63. minūtē, kad Aleksis Sančess, pēc acīgas Velbeka piespēles, trieca bumbu Fabianska sargātajos vārtos (0:1). Nu jau laiks bija "Swansea" mesties atspēlēties un tas izdevās 75. minūtē, kad Gilfi Sigurdsonam padevās perfekts tiešais brīvsitiens precīzi kreisajā augšējā vārtu stūrī (1:1).

Monks uzreiz veica uzbrucēju maiņu, laukumā sūtot Bafetimbi Gomisu un nekļūdījās, jo jau pirmajā uzbrukumā spēlētājs ar galvu raidīja bumbu Ščensnija sargātajos vārtos (2:1). Šis bija uzbrucēja pirmais vārtu guvums Anglijas Premjerlīgā. Vengers atbildēja ar Teo Volkota un Džeka vilšīra sūtīšanu zālājā, jo atkāpšanās ceļa vairs nebija. "Arsenal" pēdējās minūtēs izmisīgi centās glābt kaut punktu mačā, tomēr mājinieki ne bez pūlēm nosargāja uzvaru ar rezultātu 2:1, sagādājot Vengera komandai otro zaudējumu turnīrā.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
08.11. 14:45 Liverpool - Chelsea 1:2(1:1) Džans 9' - Keihils 14' Košta 67'
08.11. 17:00 Man United - Crystal Palace 1:0(0:0) Mata 67'
08.11. 17:00 Southampton - Leicester 2:0(0:0) Longs 75'80'
08.11. 17:00 West Ham - Aston Villa 0:0
08.11. 17:00 Burnley - Hull 1:0(0:0) Bārnss 50'
08.11. 19:30 QPR - Man City 2:2(1:1) Ostins 21' Demikelis 76'(s.v.) - Agvero 32'83'
09.11. 15:30 Sunderland - Everton 1:1(0:0) Larsons 67' - Beinss 76'(11m)
09.11. 15:30 Tottenham - Stoke 1:2(0:2) Čadli 77' - Bojans 6' Volters 33'
09.11. 15:30 West Brom - Newcastle 0:2(0:1) Peress 45' Koločini 62'
09.11. 18:00 Swansea - Arsenal 2:1(0:0) Sigurdsons 75' Gomis 78' - Sančess 63'