08.06.2013. 20:24

Ekipāža Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis sestdien Cesvaines apkaimē kļuva par uzvarētājiem Latvijas rallijsprinta čempionāta ceturtajā posmā "Gulbis 2013".

Sacensībās bija jāveic pieci ātrumposmi un Sviļa pilotētā ekipāža, kas startēja ar "4WD Open" klases "Mitsubishi Lancer Evo VIII" sacīkšu auto, bija ātrākā visos. Atpaliekot no uzvarētājiem 37 sekundes, otro vietu izcīnīja Elviss Hermanis, kas uz otro pozīciju pacēlās pēc Jāņa Dūča izstāšanās ceturtajā ātrumposmā. Dūci piemeklēja problēmas ar ātrumkārbu. Trešo vietu absolūtajā vērtējumā ieguva Edijs Bergmanis.

Ar septīto vietu kopējā ieskaitē un uzvaru "2WD Open" klasē sacensības noslēdza pazīstamais rallija pilots Andis Neikšāns, kurš startēja kopā ar stūrmani Aivi Aizsilnieku un pirmo reizi sacensībās startēja ar aizmugures piedziņas "BMW M3" sacīkšu auto.

"4WD" klasē uzvarēja Edgars Enkurs/Ainars Jankovičs, bet "1600" vērtējumā labākie bija Jānis Cielēns/Salvis Rambols.