28.12.2017. 00:30

Informācija tiek papildināta...

Spēles pirmajā periodā komandas neizveidoja daudz bīstamu vārtu gūšanas momentu, laukumā valdot diezgan piesardzīgam hokejam. Un ne velti, jo, iespējams, tieši šis mačs izšķīra to, kura komanda pēc grupu turnīra spēlēs ceturtdaļfinālā un kura cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Kā pirmā vadībā izvirzījās Šveice, mača devītajā minūtē precīzam esot Nikolasam Milleram (1:0). Kauta arī šveiciešiem piederēja neliels pārsvars, tomēr nākamos vārtus guva baltkrievi, kad 19. minūtē cīņā vārtu priekšā 1:1 panāca Maksims Suško. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmais periods.

Pēc pārtraukuma abas komandas atdzīvināja savu spēli uzbrukumā, trešdaļas sākumā izveidojot vairāk vārtu gūšanas izdevību nekā visā pirmajā periodā kopā. Zīmīgākajās no tām viens no baltkrievu uzbrucējiem vārtu priekšā neuztvēra sava komandas biedra piespēli no sāna, nespējot raidīt ripu tukšos vārtos. Šveice atbildēja ar izgājienu divi pret vienu baltkrievu aizsargu, kurš beidzās ar raidījumu virsū šovakar lieliski spēlējušajam vārtsargam Andrejam Grišenko.

Perioda otrajā daļā tika nopelnīts pirmais noraidījums šīvakara spēlē, Baltkrievijai pēcāk neizmantojot skaitlisko vairākumu. Rezultāts uz tablo saglabājās 1:1.

Vārti: 8:07 Millers 1:0, 18:34 Suško (Martinjuks, Gabruss) 1:1, 44:25 Bovbels (Ļitvinovs, Suško, vair.) 1:2, 48:12 Nussbaumers (Loienbergers) 2:2, 51:16 Kurašovs (Melērs, Miranda) 3:2.Metieni: 39:29Soda minūtes: 4:2