30.01.2014. 15:37
Ārsti uzsākuši leģendārā Pirmās formulas (F-1) pilota Mihaela Šūmahera atmodināšanu no mākslīgās komas, vēsta BBC.Uzsākta pakāpeniska komas stāvokli izraisošo medikamentu devas samazināšana, taču nav zināms, cik ilgi varētu aizņemt...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Uzsākta pakāpeniska komas stāvokli izraisošo medikamentu devas samazināšana, taču nav zināms, cik ilgi varētu aizņemt pamošanās process. "Tas var prasīt arī ļoti ilgu laiku," norādīja Šumahera menedžere Sabīne Kema.

Jau vēstīts, ka septiņkārtējais F-1 čempions pērnā gada izskaņā, 29.decembrī, slēpojot Francijas Alpos pēc kritiena guva smagu galvas traumu. Lai ārsti Grenobles slimnīcā varētu veikt nepieciešamās operācijas un cietušā pilota organisms atpūsties pēc smagā kritiena, Šūmahers jau aptuveni mēnesi atradās mākslīgi radītā komā.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot Benetton vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams Ferrari.

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu Mercedes komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties