02.01.2014. 16:27
Norvēģu bijušais futbolists Ūle Gunārs Sulšērs, kurš vēl 2012. gadā kā „Molde” kluba treneris viesojās Ventspilī, kļuvis par Anglijas Premjerlīgas kluba „Cardiff City” galveno treneri.

40 gadus vecais Ūle Gunārs Sulšērs lielāko daļu savas futbolista karjeras pavadīja Mančestras „United” kluba rindās, tā sastāvā 363 spēlēs izceļoties ar 91 gūtiem vārtiem (ieskaitot uzvaras vārtus 1999. gada Čempionu līgas finālā pret „Bayern”). Pēc futbolista karjeras beigām Sulšērs kā treneris strādāja ar „United” rezerves komandu, bet 2011. gadā kļuva par savas dzimtenes „Molde” kluba treneri.

Kopā ar „Molde” Sulšērs šogad ieguva Norvēģijas kausu, bet nacionālo čempionātu noslēdza sestajā vietā. Savukārt 2012. gadā Sulšērs un „Molde” Čempionu līgas ietvaros spēkojās pret „Ventspili”, kuru divu spēļu summā uzvarēja ar 4:1 (3:0 un 1:1).

„Cardiff City” pārstāvji apgalvo, ka pēc Malkija Makaja atlaišanas vēlējušies iegūt tikai vienu treneri, proti, Sulšēru. Komandas īpašnieks Vinsents Tans arī norādījis, ka piešķirs Sulšēram zināmu brīvību un līdzekļus transfēra periodā.

Sulšērs ir ceturtais Norvēģijas treneris, kurš kļuvis par Premjerlīgas kluba treneri. 2012. gadā „Aston Villa” jau viņam izteica ļoti vilinošu piedāvājumu, taču toreiz Sulšērs atteica, jo vēlējās palikt Norvēģijā.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageLatvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties