20.11.2015. 22:57
Piektdien, 21. novembrī, turpinās "Turkish Airlines" Eirolīgas sestās kārtas spēles. Vācijas čempioni "Brose Baskets" savā laukumā sagādāja pirmo zaudējumu Malagas "Unicaja", bet Jānis Strēlnieks 25 minūtēs ieguva labāko +/- rādītāju 30.

Hoana Plazas trenētais Andalūzijas klubs perfekti aizvadīja turnīra sākumu, kļūstot par vienīgo Eirolīgas komandu, kura pirmo apli aizvadīja bez zaudējumiem. “Unicaja” mājās pārspēja “Brose Baskets” (76:71), Stambulas “Daruššafaka” (81:69) un Sasāri “Dinamo” (80:62), bet viesos apspēlēja “Maccabi Tel Aviv” (93:82) un Maskavas CSKA – 86:78.

Bambergā sekoja krišana. “Unicaja” spēlētāji zaudēja cīņu par atlēkušajām bumbām un, neraugoties uz joprojām labu aizsardzību, piedzīvoja katastrofālu dienu uzbrukumā. Lielāko spēles daļu viesi trāpīja tikai katru ceturto metienu, kamēr mājinieku precizitāte bija divas reizes augstāka.

Pirmo spēles trešdaļu viesi vēl turējās priekšā, taču Jāņa Strēlnieka tālmetienu atkārtoti samazināja starpību līdz minimumam (14:15 un 21:22). Aizsarga otrais trāpījums iesāka Bambergas izrāvienu 19:3, bet puslaikā mājinieki devās ar 11 punktu pārsvaru – 40:29.

Malagas uzbrukums no 14. minūtes bija ledus auksts un saglabājās tāds gandrīz 25 minūšu garumā. Īsi pirms pamatlaika beigām Bamberga panāca lielāko pārsvaru – 72:43. “Brose Baskets” minētajā nogrieznī guva virsroku ar 54:21. Skaidrs, ka galotnē nekas būtiski nemainījās – 73:53.

Jānis Strēlnieks 25:07 minūtēs guva 14 punktus (2p 2/2, 3p 3/6, 1p 1/2), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes, ieguva labāko +/- rādītāju 30 un nopelnīja lietderības koeficientu 16.

Brose Baskets – Unicaja Malaga 73:53 (14:17, 26:12, 20:8, 13:16)Bamberga: Strēlnieks 14 (6rp), Vanameikers 13, Millers 11, Zisis 8, Teiss 8, Radoševičs 8, Melli 6, Hekmans 3, Hariss 2, Idbihi, Štaigers, Nikoličs.Malaga: Džeksons 9, Diass 9, Gabriels 9, Hendrikss 8, Smits 5, Vaskess 5, Kuzminsks 2, Tomass 2, Diess 2, Svaress 2, Markovičs, Nedovičs.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA