01.05.2017. 19:04

Bambergas "Brose Baskets" komanda šodien labāk aizvadīja spēles pirmo ceturdaļu, kurā panāca sev +6 (24:18), tomēr turnīra lejasgala komanda Jēnas "Science City" neļāva viesiem izšķirt spēles uzvarētāja likteni jau pirmajā puslaikā, uzvarot otro ceturtdaļu un pietuvojoties līdz -3 (39:42).

Nedēļas nogalē Bambergas komandai par negaidīti cietu riekstu mājās izrādījās vēl viena no turnīra pastarītēm Brēmerhāvenes "Eisbaren", kuru izdevās uzvarēt tikai pašā spēles galotnē (85:84). Tomēr šoreiz "Brose Baskets" ar uguni nespēlējās un visu salika pa plauktiņiem jau trešajā ceturtdaļā (21:11), panākot jau +13, kas ļāva aizvadīt salīdzinoši mierīgāku spēles galotni. Spēles beigās "Brose Baskets" uzvara ar 74:61.

Jānis Strēlnieks 14:30 minūšu laikā guva desmit punktus (4/5 - 2p., 0/4 - 3p., 2/3 - s.m.), piecas reizes rezultatīvi piespēlēja, vienu reizi kļūdījās un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Tikmēr Bonnas "Telekom Baskets" ļoti slikti aizvadīja spēles pirmo ceturtdaļu (18:30), visas atlikušās spēles gaitā mēģinot atspēlēties. Mājiniekiem vistuvāk izdevās pietuvoties ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad deficīts uz tablo bija vairs tikai -4 (59:63), tomēr spēles beigu daļā viesi no Oldenburgas atkal spēja palielināt savu pārsvaru, svinot uzvaru ar 86:72.

Ojārs Siliņš spēlētajās 17:04 minūtēs punktus nespēja gūt (0/1 - 2p., 0/2 - 3p.), toties izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, divas reizes izdarīja rezultatīvas piespēles, vienreiz pārķēra bumbu, divas reizes bloķēja pretinieku metienus, kā arī vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Bambergas "Brose Baskets" ar bilanci 29-3 ieņem otro vietu turnīra tabulā, kamēr Bonnas "Telekom Baskets" ar bilanci 18-14 ieņem septīto vietu.

Izmantotie resursi:easyCredit - easyCredit Basketball Bundesliga |...