10.06.2014. 22:21
Bēdīgi slavenais NBA kluba Losandželosas "Clippers" īpašnieks Donalds Stērlings ir mainījis domas par kluba pārdošanu un gatavs cīnīties, lai to saglabātu savā īpašumā.

Donalds Stērlings, kurš krita NBA nežēlastībā savu rasistisko izteikumu dēļ, ar advokāta starpniecību pavēstījis, ka netaisās pārdot "Clippers". Viņa bijusī sieva Šellija Stērlinga bija panākusi vienošanos ar bijušo "Microsoft" izpilddirektoru Stīvu Balmeru par darījumu divu miljardu dolāru apmērā, taču Stērlings pēc uzzināšanas, ka NBA negatavojas mīkstināt vai atcelt viņa mūža diskvalifikāciju, atteicies sadarboties un pārdot komandu.

"Esmu nolēmis, ka man jāaizstāv savas tiesības," vēstīts Stērlinga izplatītajā paziņojumā. "Lai arī mana nostāja var nebūt populāra, ticu, ka manas tiesības uz privātumu nevajadzētu pārkāpt. Es mīlu šo komandu un esmu tai veltījis 33 gadus no savas dzīves. Mans mērķis ir cīnīties, lai to saglabātu."

Stērlinga advokāti atklāja, ka viņš esot bijis gatavs spert soli pretim līgai un rast miera izlīgumu, jo pieņēma, ka to pašu darīs arī NBA, mīkstinot piešķirto sodu. Taču NBA preses sekretārs Maiks Bass norādījis, ka līgas vadība šādu iespēju nav pat izskatījusi.

Šellija Stērlinga, kura izmantojusi likumdošanā ietverto iespēju kļūt par Stērlingu fonda faktisko pārvaldītāju, gan ir sastādījusi sev ļoti izdevīgu pārdošanas līgumu, kas ļautu viņai palikt "Clippers" organizācijā. Viņas rīcība arī nostādījusi Donaldu Stērlingu sliktā juridiskā situācijā, jo Stērlings joprojām vēlas virzīt tiesas prāvu pret NBA, apsūdzot to privātuma un uzticības personu likumu pārkāpumos.

Izmantotie resursi:NBA.comLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties