21.10.2014. 09:18
Pitsburgas "Steelers", pateicoties 24 otrajā ceturtdaļā gūtajiem punktiem, pēdējā Nacionālās futbola līgas (NFL) 7. nedēļas mačā ar 30:23 pieveica Hjūstonas "Texans".

Lai arī abas komandas pirms šīs spēles šajā sezonā uzvaras un zaudējumus dalīja uz pusēm, t.i., 3-3, nevarētu teikt, ka tās ir bijušas vienādas savā sniegumā, jo Hjūstona pašlaik tikai mēģina atkopties no neveiksmīgās iepriekšējās sezonas, bet Pitsburga šogad spēlē ļoti nestabili un veiksmīgas spēles mijas ar neveiksmēm.Šajā spēlē mēs varējām redzēt abu komandu "mini-sezonu" izspēli, kad "Texans" vairāk cīnās paši ar sevi un savām kļūdām, bet "Steelers" savā spēlē ir ar augstiem kāpumiem un zemiem kritumiem.

Pirmie pie punktiem tika tieši Teksasas futbolisti, kad pēc Raiena Fitzpatrika piespēles bumbu ieskaites zonā nogādāja Alfreds Blū, arī otrās ceturtdaļas sākumā tieši viesi bija rezultatīvi, jo divus tiešos brīvsitienus realizēja Rendijs Buloks.Taču faktiski tas bija pēdējais iemesls Hjūstonas komandai priecāties, jo izgāztas ceturtdaļas beigas noraka visas viņu iespējas uz pozitīvu iznākumu. Triju minūšu laikā tiga zaudēti 24 punkti, kad no sākuma brīvsitienu realizēja Šons Suišems, bet vēlāk Bens Rotlisbergers atdeva divas rezultatīvas piespēles. Pirmais viņa mērķis bija Marteivis Braients, bet otrais - Liveona Bela ķēriens. Taču, starp šiem diviem uzbrukumiem bija vēl viens, kad rezultatīvu piespēli Lensam Mūram atdeva Antonio Brauns. Jāpiebilst, ka divi pēdējie uzbrukumi izveidojās pēc tam kā "Texans" pazaudēja bumbu savas ieskaites zonas tiešā tuvumā. Vispirms bumbas zaudējums tika fiksēts pussargam Arienam Fosteram, bet vēlāk Raiens Fitzpatriks kļūdījās piespēlē.

Otrajā puslaikā, lai arī viesi mēģināja atspēlēties, viņiem tas neizdevās, jo Suišems guva vēl divus trīspunktu sitienus, ar ko bija pietiekoši lai drošā attālumā noturētu pēdējā ceturtdaļā desmit punktus guvušos Teksasas futbolistus.

Bens Rotlisbergers šajā spēlē guva 265 jardus (23/33) un divas rezultatīvas piespēles, Liveons Bels ar 57 gūtajiem jardiem pa zemi un 88 – pa gaisu bija uzvarētāju labākais pussargs, bet labākais piespēļu ķērājs bija Antonio Brauns, kurš tvēra deviņas no 13 piespēlēm un guva 90 jardus. Savukārt aizsardzībā spīdēja Lorenss Timonss, kurš 12 reizes apturēja pretinieku uzbrucējus. Šis rādītājs bija divas reizes labāks nekā jebkuram viņa tuvākajam konkurentam. Savukārt vienīgā pārtvertā bumba Breta Keisela kontā.

Zaudētājiem jāizceļ Arians Fosters, kurš izsita 102 jadus, bet Deandre Hopkinss 108 jardus guva piespēlēs, kas bija spēles labākie rādītāji. Savukārt zaudētāju saspēles vadītājs Raiens Fitzpatriks izcēlās ar 262 gūtiem jardiem (21/32) un arī divām rezultatīvām piespēlēm, taču tāpat viņš, kā jau minēts, vienu reizi kļūdījās piespēlē.

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In Sports

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa