06.11.2016. 19:54

"Nizhny Novgorod", kas bija piedzīvojis četrus zaudējumus pēc kārtas, pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā – laukuma saimnieki iemeta 30 punktus un veica desmit punktu atrāvienu. Līdz lielajam pārtraukumam handikaps tika palielināts līdz plus 15.

Galvenais treneris Artūrs Štālbergs pārtraukumā prata padotajiem ieskaidrot, ka nekas vēl nav beidzies, un mājiniekiem rezultatīvākās bija trešās desmit minūtes, kad Tallinas "Kalev" grozā tika samesti 34 punkti.

Pēdējā ceturtdaļa bija tikai formalitāte, un "Nizhny Novgorod" izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 102:81. Ar vienu panākumu un četrām neveiksmēm komanda ieņem 11. vietu 13 komandu konkurencē, bet aiz muguras ir "Khimki", kas aizvadījuši tikai divus mačus.

Ingus Jakovičs laukumā devās starta pieciniekā un 14:17 minūtēs guva četrus punktus (divpunktniekos – 2/3, tālmetienos – 0/3). Tāpat viņa kontā arī trīs rezultatīvas piespēles. Laukumā atrodoties Jakovičam, "Nizhny Novgorod" guva par 16 punktiem vairāk nekā igauņi.

Nespēlējot Jānim Timmam, pamatīgu sagrāvi cieta Sanktpēterburgas "Zenit", kas izbraukumā ar 56:105 piekāpās Krievijas un Eiropas spēcīgākajai komandai Maskavas CSKA. Desmit punktu atzīmi sasniedza tikai Antons Puškovs, kamēr pretinieku rindās tas izdevās pieciem spēlētājiem, ieskaitot Nando De Kolo, kurš iemeta 17 punktus un pievienoja deviņas piespēles.

Sanktpēterburgas "Zenit" tas bija pirmais zaudējums piecās spēlēs, kamēr Maskavas CSKA kontā četras uzvaras pēc kārtas.

Izmantotie resursi:VTB United League | VTB United League