06.10.2013. 21:16
Ar savu pirmo vārtu guvumu šajā sezonā atzīmējies latviešu uzbrucējs Juris Štāls, kura pārstāvētā Popradas vienība šovakar sīvā cīņā ar 5:4 pārspēja Žilinas hokejistus, savukārt Krievijas Augstākajā līgā ar vārtiem jau trešo spēli pēc kārtas atzīmējies Kaspars Saulietis. Mačus šovakar aizvadīja arī Ēriks Ševčenko, Jānis Straupe, Ričards Birziņš, Koba Jass un Zintis Nauris Zuševics.

Žilinas un Popradas duelī pirmie mača rezultātu atklāja popradieši, kad mača sestajā minūtē precīzs bija Radoslavs Suhijs. Žilinas hokejistiem gan izdevās veikli atspēlēties, 11 sekundes vēlāk panākot 1:1, taču vēl pāris minūtes vēlāk jau vadībā viesus izvirzot Filipam Novākam. Perioda otrajā pusē 2:2 panāca Arnē Krotāks.

Otrās trešdaļas ievadā popradiešus ar precīzu metienu vadībā atgrieza Juris Štāls, taču vien pāris minūtes vēlāk žilinieši panāca 3:3. Pašā perioda noslēgumā ceturtos vārtus Popradas labā guva Tomāšs Sīkora. Trešā perioda nogalē Krotākam izdevās gūt jau savus otros vārtus spēlē, taču septiņas sekundes pirms mača noslēguma vienus vārtus izdevās atgūt Marcelam Šterbākam.

Štāls maču aizvadīja komandas otrajā uzbrucēju virknējumā. Šis bija latviešu uzbrucēja pirmais rezultativitātes punkts trīs Popradas sastāvā aizvadītajās spēlēs.

Kaspara Saulieša un Artūra Mickeviča pārstāvētā Ņeftekamskas "Toros" vienība šodien tikās Aleksandra Jerofejevs pārstāvēto Aļmetjevskas "Neftyanik" vienību, pārspējot pretiniekus ar 2:0. Pirmos vārtus "Toros" hokejisti guva pirmā perioda vidū, kad precīzs bija Artjoms Kisļijs, taču otrās trešdaļas ievadā 2:0 izdevās panākt Saulietim. Lielisku sniegumu "Toros" vārtos demonstrēja Vladimirs Sohackijs, kurš atvairīja visus 28 pretinieku raidītos metienus.

Līdz ar šodienas vārtu guvumu Saulietis desmit aizvadītajās spēlēs atzīmējies ar septiņiem (5+2) rezultativitātes punktiem, tādējādi ierindojoties Krievijas Augstākās līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta 19. pozīcijā.

Kamēr Saulietis laukumā devās "Toros" pirmajā maiņā, Mickevičs šodien spēlēja ņeftekamskiešu trešajā uzbrucēju virknējumā. Aleksandrs Jerofejevs maču aizvadīja "Neftyanik" otrajā aizsargu pārī.

Norvēģijas hokeja līgas klubs Tonsbergs "Vikings" ar latviešiem Ēriku Ševčenko, Jāni Straupi un Ričardu Birziņu ierindā šovakar ar 2:4 atzina "Stjernen" vienības pārākumu. Birziņš un Ševčenko rezultatīvu piespēli atdeva pašā mača izskaņā, kad 17 sekundes pirms tā noslēguma skaitlisko vairākumu realizēja Dāvids Hallstrēms.

Kobas Jasa pārstāvētā Liberecas "Bili Tygri" šovakar ar 4:2 izcīnīja uzvaru pār Homutovas "Pirati" komandu. Pēc otrās trešdaļas mača rezultāts vēstīja neizšķirtu 2:2, taču trešā perioda vidū uzvaras vārtus Liberecas labā guva Martins Barteks, ceturtos vārtus "Bili Tygri" hokejistiem gūstot vien pašā mača izskaņā.

Jass laukumā pavadīja vien 8:09 minūtes (otrs zemākais rādītājs komandā), to laikā izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas "99ers" šovakar ar 4:3 pārspēja Vīnes "Capitals" hokejistus. Lai gan vien nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām "Capitals" hokejistiem izdevās panākt 3:3, 32 sekundes pirms mača noslēguma uzvaras vārtus "99ers" labā guva Olivjē Labells.

Zuševics jau ierasti maču aizvadīja Grācas ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

Izmantotie resursi:HOKEJ.skВысшая хоккейная лига - Официальный сайтpointstreak.comHokej.cz - Kompletní výsledkový a zpravodajský...Erste Bank Eishockey Liga

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa