12.04.2018. 07:54

Dāvis Bertāns šonakt laukumā pavadīja 11 minūtes, kurās tika pie četriem punktiem (2p. 2/2, 3p. 0/2). Viņam arī divas atlēkušās bumbas, viena kļūda un divas piezīmes, kā arī +/- rādītājs mīnus seši, kas gan bija otrs labākais komandā.

Bertāns līdz ar to savu otro regulāru sezonu NBA pabeidza ar vidēji spēlē gūtiem 5.9 punktiem nospēlētās 14.2 minūtēs. Latviešu uzbrucējs realizēja 94 tālmetienus, kas ir krietni vairāk nekā viņam bija debijas sezonā (69), taču ar nedaudz sliktāku precizitāti – 37.6% šosezon pret 39.9% pagājušajā sezonā. Bertāns šosezon „Spurs” sākumsastāvā devās desmit reizes.

Šodienas spēlē „Spurs” noskaidroja savu vietu Rietumu konferencē un uzvaras gadījumā būtu ieguvusi 4.-6. vietu, taču līdz uzvarai šoreiz bija tālu. Pēc līdzvērtīgas pirmās ceturtdaļas „Pelicans” otrajā ceturtdaļā dominēja, iegūstot 18 punktu pārsvaru, un „Spurs” pēc tam tā arī vairs neatguvās, pārliecinoši zaudējot ar 98:122.

„Spurs” sastāvā seši spēlētāji guva vismaz desmit punktus, taču neviens vairāk par 11. Pieticīga spēle visiem sākumsastāva basketbolistiem, kuri nespēja apturēt „Pelicans” līderus un bez variantiem zaudēja cīņā zem groziem. Entonijs Deiviss guva 22 punktus, savāca 15 atlēkušās bumbas un tika pie četriem blokiem, Nikola Mirotičs pievienoja 21+15, bet Drū Holidejs bija rezultatīvākais ar 23 punktiem.

Līdz ar to „Spurs” Rietumu konferencē noslīdējusi uz septīto vietu, kas nozīmē izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā dueli ar Goldensteitas „Warriors”. Abas komandas satikās arī pagājušās sezonas „play-off”, toreiz konferences finālā, un tieši šīs sērijas pirmā spēle izrādījās liktenīga „Spurs” līderim Kavai Lenardam, kurš guva smagu traumu, no kuras joprojām nav atguvies. „Warriors”, kas trīsreiz pēc kārtas spēlējusi NBA finālā, arī šobrīd nav visspēcīgākajā sastāvā, jo trauma Stefenam Karijam, kuram izslēgšanas spēļu sākums būs jāizlaiž.

Izmantotie resursi:NBA.com: Promo