26.02.2014. 19:21

«Lokomotiv» hokejisti savā laukumā ar 5:3 pārspēja Jekaterinburgas «Avtomobilist», bet Sprukts spēles 35. minūtē asistēja Džefam Pletam, kurš izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:2

Kopumā Sprukts laukumā pavadīja 16  minūtes, kuru laikā uzvarēja deviņos no 15 iemetieniem un veica divus spēka paņēmienus, bet Miķelis Rēdlihs nepilnu 15 minūšu laikā izcēlās ar četriem metieniem un vienu spēka paņēmienu.

Uzvarētāju labā vārtus guva arī Sergejs Koņkovs, Emīls Gaļimovs, Jonass Holess un Jegors Averins, bet viesiem precīzi bija Aleksejs Simakovs, Andrē Devo un Tobiass Viklunds.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Lokomotiv» ar 75 punktiem 51 mačā nostiprinājās astotajā vietā, kas kā pēdējā garantē dalību play-off. Par četriem punktiem mazāk ir Čerepovecas «Severstaļ», bet par sešiem punktiem atpaliek Maskavas apgabala «Atlant», kas gan šī vakara spēlē ir vadībā un, iespējams, pievienos vēl trīs punktus.