01.06.2012. 17:58
Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas „CSKA” vadība panākusi vienošanos ar sešiem spēlētājiem – aizsargiem Denisu Deņisovu, Sergeju Gimajevu, uzbrucējiem Denisu Arhipovu, Oļegu Kvašu, Igoru Radulovu un vārtsargu Juriju Kļučņikovu.

Pazīstamākais no spēlētājiem, ar kuru panākta vienošanās ir aizsargs Deniss Deņisovs, kurš arī iepriekš ir spēlējis „CSKA” rindās (1997./1998. gada sezonā), bet pēc tam pārstāvējis tādu komandu krāsas kā Ufas „Salavat Yulaev”, Kazaņas „Ak Bars”, Omskas „Avangard”, Maskavas „Dynamo” un Sanktpēterburgas „SKA”. Ar šo spēlētāju parakstīts līgums uz trim sezonām.

Ar Denisu Arhipovu, Oļegu Kvašu, Juriju Kļučņikovu un Sergeju Gimajevu parakstīti divu gadu līgumi, ar Igoru Radulovu – līgums uz vienu gadu.

Jau vēstīts, ka Maskavas „CSKA” komandas krāsas jaunajā sezonā pārstāvēs arī Latvijas izlases spēlētājs Jānis Sprukts.

Omskas "Avangard" kluba vadība tikmēr apstiprinājusi līguma parakstīšanu ar uzbrucēju Tomašu Zaborski, kurš pēdējās trīs sezonas spēlējis Somijas čempionātā. Viņš ieņems pēdējā leģionāra vietu komandā. Kā zināms, tad "Avangard" komandā spēlē Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs.

Tikmēr Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komandas rindās atgriezies soms Janne Pesonens, kurš Kazaņā spēlēja kopš 2009. - 2011. gadam.

Izmantotie resursi:СПОРТ-ЭКСПРЕСС: Ежедневная спортивная газета....иПЛЛЕКОЩК ЛМХВ бчбозбтд - пНУЛБС ПВМБУФШОфициальный сайт хоккейного клуба "Ак Барс"...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties