01.07.2015. 14:15
Sprinta zvaigzne Useins Bolts trešdien ieradies Minhenē, lai konsultētos ar slaveno ārstu Hansu-Vilhelmu Milleru-Volfārtu un pirms augustā paredzētā pasaules čempionāta mēģinātu atrisināt problēmas ar iegurni.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pašreizējais pasaules un olimpiskais čempions 100 un 200 metru skrējienā ir atsaucis dalību no Dimanta līgas posmiem sestdien Parīzē un 9. jūlijā Lozannā, jo viņam nav kārtībā veselība.

Iegurņa problēmas ietekmē Bolta kreisās kājas kustības. Šī savainojuma dēļ nācās atteikties no dalības pagājušajā nedēļā notikušā Jamaikas čempionātā.

Bolta mērķis ir būt veselam pasaules čempionātā, kas no 22. līdz 30. augustam notiks Pekinā. Millers-Volfārts ir arī Vācijas futbola valstsvienības ārsts, kurš rūpējas arī par Bolta veselību visu šī sprintera karjeras laiku.

» Viņš ir labākais ārsts pasaulē un dižs, dižs cilvēks,» Bolts saka par 72 gadus veco vācu ārstu, kuram netrūkst slavenu pacientu.

«Viņš rūpējas par maniem muskuļiem., taču viņš man ir vairāk nekā ārsts,» atklāj Bolts, kurš pasaules rekordus 100 un 200 metru skrējienos uzstādīja 2009. gadā Berlīnē.

Kopš 2013. gada Bolts nav aizvadījis pilnvērtīgu sezonu. Togad Maskavā viņš pasaules čempionātā ieguva trīs zelta medaļas – 100 un 200 metru skrējienā, kā arī 4x100 metru stafetes komandas sastāvā.

Šogad Bolts aizvadījis paraugskrējienu 100 metros Riodežaneiro un trīs 200 metru skrējienus, kuros rezultāti bija viduvēji.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties