13.07.2014. 19:17

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kā vēstīts, ar Vācijas un Argentīnas izlašu dueli 13.jūlija vakarā noslēgsies mēnesi ilgais Pasaules kausa finālturnīra maratons.

Viennozīmīgi, ka galvenās darbojošās personas būs abu komandu spēlētāji, taču šī finālturnīra laikā jau pierādījies, ka arī tiesneši bieži vien var izšķirt mača likteni.

Viņš uzsver - Nīderlandes un Argentīnas valstsvienību spēlē par trešo vietu varēja saskatīt četras, piecas tiesnešu brigādes kļūdas. "Vienā spēlē tik daudz diskutablu momentu!" pauž sporta žurnālists.

Finālmaču starp Vācijas un Brazīlijas izlasēm tiesās itāļu arbitrs Nikola Ricoli.

"Itāļu tiesnesis ir pietiekami kvalificēts, daudz tiesājis šajā čempionātā - trīs spēles. Es ceru, ka tā nebūs, bet diemžēl vakardienas spēle uz šādām pārdomām atkal vedina. Finālspēles tomēr ir īpašas. Protams, tiesnesis ir cilvēks, viņam ir tiesības kļūdīties, bet jāņem vērā, ka ir tiesnešu brigāde, ar kuru var pakonsultēties," norāda Arturs Vaiders.

Čempionu noskaidrošana vēsturiskajā "Maracana" stadionā sāksies šovakar plkst. 22 un to tiešraidē varēs vērot Latvijas Televīzijas 7.kanālā. Čempioni tiks noskaidroti aptuveni pusnaktī.Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties