21.05.2014. 12:07
Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks (27) aizvadītajā pasaules čempionātā bija viens no mūsu vadošajiem aizsargiem. Sarunā ar laikrakstu "Diena" latvietis skaidro, kāpēc neizdevās uzvarēt svarīgākajās spēlēs, kad slikti iesākām un pamodāmies par vēlu. Viņaprāt, arī tiesneši deva jūtamu ieguldījumu, lai Latvijas izlase netiktu tālāk.

Iepriekšējā pasaules čempionātā Sotniekam mūsu izlasē bija trešais lielākais spēlēs laiks (21:56 minūtes vidēji mačā), arī šajā gadā viņam ir trešais lielākais (22:13). "Ko lai saka - bija grūti," atzīst aizsargs. "No sākuma daudz spēlējām, bija pasmagi, uz beigām palika nedaudz vieglāk, bet nevarējām uzvarēt."

Pirms zaudētajiem mačiem pret Vāciju un Šveici mūsu komandai bija mazāks atpūtas laiks. "Minimālu iespaidu jau atstāja, tomēr tas mums nav attaisnojums. Es pat nezinu, kā lai precīzi pasaka. Vienkārši bija ļoti slikts sniegums pirmajā periodā. Varbūt tāpēc, ka bija svarīgas spēles un gribējām kā labāk. Gaidījām, ko viņi iesāks, bet viņi iemeta ātri golus un mēs vairs nevarējām atspēlēties. Kad pamodāmies, bija jau par vēlu," atklāj Sotnieks.

Komandu zināmā mērā salauza zaudējums pret Baltkrieviju. "Mums vajadzēja uzvarēt baltkrievus. Pēc visa notikušā gan palicis iespaids, ka nevienam nav vajadzīgs, lai mēs tiktu tālāk," akcentē mūsu aizsargs. "Pret Vāciju uz mūsu vārtiem piešķīra bullīti, kur būtu pieticis ar noraidījumu. Pret baltkrieviem atkal neieskaitīja vārtu guvumu."

Pēc olimpiskajām spēlēm tagad pasaules čempionātā vadošās valstis nebija labākajos sastāvos, tā bija Latvijas iespēja. "Jā, bet tāpēc spēlēt bija pat grūtāk. Visas komandas, kas nāca pretī, kārtīgi sitās. Augstākas klases spēlētāji vairāk tomēr pielieto tehniku. Šoreiz komandas pārsvarā meta ripas zonā un skrēja virsū. Vieglāk spēlēt pilnīgi noteikti nebija," norāda Sotnieks, kurš septiņās spēlēs sakrāja 3 (1+2) rezultativitātes punktus.

Izmantotie resursi:Laikraksts "Diena"Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties