19.12.2013. 19:06

Priekšsacīkstēs Latvijas pārstāvis finišēja pēc 43,959 sekundēm, kas viņam deva pirmo vietu savā skrējienā, bet pamatsacensību pirmajā kārtā latvietis ierindojās sava skrējiena pēdējā, piektajā, pozīcijā, uzrādot laiku 43,899 sekundes un neiekļūstot ceturtdaļfinālā.

Kopējā ieskaitē Saulītis, kurš iepriekš bija starp pretendentiem uz dalību nākamā gada Soču olimpiskajās spēlēs, tika klasificēts 25.vietā starp 37 sportistiem.

Pirms tam ceturtdien Saulītis 1500 metru distancē nepārvarēja pamatsacensību pirmo kārtu un ierindojās 34.vietā.

Piektdien latvietim paredzēts piedalīties 1000 metru distances sacīkstēs.

Universiāde risināsies līdz svētdienai, un Latviju sacensībās pārstāv gandrīz 40 dalībnieku delegācija, kas spēkojas piecos sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, šorttrekā un hokejā.

Kopā dalību Universiādē pieteikuši 59 valstu pārstāvji. Sacensībās 13 sporta veidos piedalīsies vairāk nekā 3000 sportistu studentu.