03.08.2012. 00:51
Londonas olimpisko spēļu peldēšanas sacensībās 200 metru distancē brasā sievietēm ceturtdien par čempioni kļuva Rebeka Soni no ASV, uzstādot jaunu pasaules rekordu.

Soni distanci veica divās minūtēs un 19,59 sekundēs, pirmā vēsturē distanci nopeldot ātrāk par divām minūtēm un 20 sekundēm.

Reklāma

Pasaules rekordu Pekinas olimpisko spēļu čempione šajā pašā distancē pirmo reizi laboja jau pusfinālā, kad to veica tieši divās minūtēs un 20 sekundēs.

Otrajā vietā finālā ierindojās Satomi Suzuki no Japānas, bet trešā bija Jūlija Jefimova no Krievijas.

Soni iepriekš Londonas Olimpiādē izcīnīja sudrabu 100 metru brasā, piekāpjoties vienīgi lietuvietei Rūtai Meilutītei.

Londonas olimpiskās spēles ilgs līdz 12.augustam. Četrgades prestižākajā sporta pasākumā aptuveni 10 500 sportistu sadalīs 302 godalgu komplektus 36 sporta veidos.