02.01.2014. 17:51
Pasaules čempionātā hokejā junioriem elites divīzijā pusfinālā iekļuvusi Somijas izlase, kura ar 5:3 pieveikusi Čehiju. Mača gaitā somija gan nokļuva iedzīnējos ar 1:3, taču spēja atspēlēties un pusfinālā spēlēs ar Kanādas un Šveices dueļa uzvarētāju.

Čehija A grupā ieņēma trešo vietu un pamanījās pieveikt arī kanādiešu jaunos hokejistus, taču par vietu pusfinālā tai bija jācīnās ar Somiju, un šī spēle neiesākās pārāk veiksmīgi čehiem. Jau trešajā minūtē vadībā izvirzījās Somija, tiesa, Dominika Simona precīzais metiens 40 sekundes vēlāk atjaunoja līdzsvaru.

Par spīti vairākiem čehu noraidījumiem un somu iespējai spēlēt lielajā vairākumā teju divas minūtes, rezultāts nemainījās līdz pat spēles vidum, kad čehi guva divus ātrus vārtus (3:1). Perioda izskaņā Jūso Ikonens gan vienus vārtus atguva, bet 46. minūtē viņa uzvārda brālis Henrijs Ikonens panāca neizšķirtu (3:3).

Atspēlējuši divu vārtu starpību, somi neapstājās un 52. minūtē panāca arī 4:3. Čehi vēl mēģināja ko glābt, nomainot vārtsargu, taču tas tikai ļāva somiem gūt arī piektos vārtus.

Pusfinālā Somijas izlase spēlēs ar Kanādas un Šveices dueļa uzvarētāju, kurš tiks noskaidrots šovakar mačā, kurš sāksies 18:00.

Izmantotie resursi:Redirect to 201 WM20 - International Ice Hockey...

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa