23.04.2012. 13:47
Pēc gada pārtraukuma Latvijas Strītbola asociācija sadarbībā ar biedrību “Par Stipru Latviju” atjauno vienu no lielākajiem Latvijas ielu basketbola turnīriem - Latvijas skolu čempionātu ielu basketbolā. Šogad turnīrs norisināsies 1.jūnijā "Lattelecom Rīgas Sporta nakts" ietvaros.

Jau tradicionāli rīkotāji gaida pieteikumus no visām Latvijas pamatskolām, vidusskolām, profesionāli tehniskajām vidusskolām, tehnikumiem, augstkolām un koledžām. Sacensības var piedalīties jaunieši un jaunietes, kuri mācās vismaz 6. klasē. Pēc tradīcijas visi dalībnieki cīnīsies ne tikai par individuālajām balvām. Turnīra noslēgumā tiks noskaidrota labākā skola, kura arī saņems balvu.

Organizatori atkal cer uz lielu Latvijas skolu atsaucību. Iepriekšējos gados šis turnīrs spēja piesaistīt vidēji 100 skolas no visiem mūsu valsts reģioniem. Kā papildus stimuls dalībai noteikti jāmin iespēja izbaudīt "Lattelecom Rīgas Sporta nakts" piedāvāto programmu. Visiem dalībniekiem būs iespēja vērot un piedalīties visdažādākajās sporta aktivitātes trijos Rīgas parkos un pilsētas kanālā.

Tiekamies 1.jūnijā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama. Sīkāka informācija Jaunumi - Sporta nakts

Informāciju sagatavoja:Biedrība "Latvijas Strītbola asociācija"Kristal Ice, sporta klubs Kristal Ice, sporta klubs Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties