09.10.2016. 15:36

Madrides apgabala klubs “Fuenlabrada” (1-2) savā laukumā zaudēja Hoana Plazas trenētajai Malagas komandai “Unicaja” ar rezultātu 85:98 (26:24, 25:29, 21:22, 13:23). Mājiniekus pievīla cīņas pēdējās 10 minūtes, kuru laikā viņi spēja gūt tikai 13 punktus.

Rolands Šmits devās laukumā Fuenlabradas starta pieciniekā. Uzbrucējs 14:53 minūtēs guva sešus punktus (2p 0/3, 3p 2/6), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi kļūdījās, saņēma trīs personiskās piezīmes, ieguva labāko +/- rādītāju komandā 10 un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Komandas kapteinis Karloss Kavezass starta pieciniekā izgāja Ludviga Hokansona vietā, sameta 13 punktus un izdarīja četras piespēles. Ivana Pauniča rēķinā 17 punkti. Malagas rindās Nenads Nedovičs un Dejans Musli guva pa 17 punktiem katrs.