30.09.2015. 00:58
Latvijas jaunais basketbolists Rolands Šmits atzīmējies ar 15 gūtiem punktiem 19 nospēlētajās minūtēs „Fuenlabrada” pārbaudes spēlē pret „Estudiantes” (77:78).

Rolands Šmits devās „Fuenlabrada” sākuma pieciniekā un nospēlēja 19:30 minūtes, kuru laikā ar lielisku precizitāti uzbruka grozam – trāpīti abi divpunktu metieni, trīs no četriem tālmetieniem un abiem sodiņiem. Šmitam arī trīs atlēkušās bumbas, taču pieļautas arī trīs kļūdas un saņemtas piecas personiskās piezīmes. Viņa komanda savukārt sīvā cīņā cieta zaudējumu citai ACB līgas komandai „Estudiantes” ar viena punkta starpību. Jāpiebilst, ka Šmits bija rezultatīvākais savā komandā.

Cits Spānijas basketbola klubs „Bilbao Basket” pārbaudes spēlē ar 85:75 pārspēja „Joventut”, kas tai bija ceturtā uzvara piecās pārbaudes spēlēs. Dairis Bertāns devās „Bilbao Basket” pamatsastāvā, taču laukumā kopā pavadīja salīdzinoši neilgu laiku – 11:15 minūtes.

To laikā Bertāns aizmeta garām vienu tālmetienu, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, punktus negūstot. Viņa komanda gan bija vadībā teju visu spēli un trāpīja 11 tālmetienus, kas noveda pie uzvaras. Nākamā pārbaudes spēle „Bilbao Basket” paredzēta pirmajā oktobrī pret „Manresa”.

Kaspars Vecvagars aizvadīja maču Kauņas „Žalgiris” sastāvā, pārbaudes mačā tiekoties ar „Khimki”. Vecvagars guva divus punktus un palīdzēja komandai pamatlaiku noslēgt neizšķirti, bet papildlaikā „Khimki” uzvarēja 86:83. Ar 16 punktiem „Žalgiris” sastāvā rezultatīvākais bija Roberts Javtoks, bet jau pirmajā oktobrī Kauņas klubs sāks Lietuvas Basketbola līgas sezonu, cīnoties pret „Šiauliai”.

Izmantotie resursi:zalgiris.ltacb.comWeb Oficial del Bilbao Basket