04.12.2016. 15:30

"Fuenlabrada" (3-7) desmitās kārtas spēli aizvadīja turpat blakus esošajā Madridē, tiekoties ar čempioni un turnīra tabulas līdervienību Madrides "Real" (8-1). "Real" jau pirmajā ceturtdaļa nodemonstrēja savu karaliskumu, ieliekot drošus pamatus uzvarai, un spēles izskaņā svinēja astoto panākumu sezonā - 92:76.

Rolands Šmits zaudētāju rindās spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, laukumā bija gandrīz 24 minūtes, guva piecus punktus (2p. 2/6, 3p. 0/3, s.m. 1/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izprovocēja divas piezīmes, pieļāva divas kļūdas, reizi tika bloķēts, saņēma trīs piezīmes, sakrāja negatīvu lietderības koeficientu (-1) un arī +/- rādītāju (-4).

Kamēr ULEB Eiropas kausā komanda nopietni cīnās par pirmo vietu grupā, Spānijā "Fuenlabrada" atrodas tabulas apakšdaļā un turpina cīņu par to, lai izvairītos no izkrišanas uz otro līgu.