18.07.2013. 16:53

Šī Smirnovam bija jau trešā reize pēdējo četru posmu laikā, kad viņš iebraucis labāko desmitniekā - pirms tam latvietis astotajā un devītajā posmā ierindojās attiecīgi sestajā un septītajā pozīcijā.

Šodien sportistiem bija jāaizvada velobrauciena 11. posms, kur jātiek galā ar 123 kilometru garu distanci. Jau piekto uzvaru kādā no posmiem izcīnīja itālietis Saša Modolo no «Bardiani Valvole-CSF Inox» komandas, kurš etapu veica divās stundās, 27 minūtēs un deviņās sekundēs.

Smirnovs ar uzvarētāju finišēja kopā lielajā grupā, līdz ar to abiem vienāds beigu rezultāts. Tikmēr cits latvietis Andris Vosekalns sacensības noslēdza astoņas sekundes aiz uzvarētāja, taču tas viņam deva vien 74. rezultātu.

Tikmēr citi «Rietumu-Delfin» riteņbraucēji cīnījās mainīgiem panākumiem. Igaunis Pēters Prūss finišēja lielajā grupā kopā ar uzvarētāju un Smirnovu, taču gala ieskaitē viņam 29. vieta, bet francūzis Metjū Perņē ierindojās 106. pozīcijā.

Velobrauciena kopvērtējumā labākais no «Rietumu-Delfin» komandas joprojām ir Perņē, kurš noslīdējis uz 34. vietu, kopvērtējuma līderim Porsejedi Golahuram no Irānas zaudējot 23 minūtes un 31 sekundes. Prūss atrodas 75. vietā (+1:13:16), Smirnovs pakāpies par divām ailītēm un nu ieņem 115. pozīciju (+1:47:53), bet Vosekalns atrodas 119. vietā (+2:03:22) starp 122 sportistiem, kuri turpina sacīkstes.

Jau vēstīts, ka no sacensībām trešajā posmā izstājās «Rietumu-Delfin» komandā startējošais rumāņu braucējs Larss Prija, kurš šogad šajā velobraucienā piedalījās jau ceturto reizi, bet astotajā posmā nefinišēja vienībā startējošais francūzis Gijoms Sula.

Sacensības turpināsies piektdien, kad braucējiem vajadzēs veikt 120 kilometru garu desmito posmu.