26.11.2014. 09:48
Krievijas čempionvienības Maskavas CSKA galvenais treneris Leonīds Sluckis pēc neizšķirta 1:1 pret AS "Roma" komandu UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra mačā atzina, ka latviešu pussargs Aleksandrs Cauņa ticis galā ar saviem pienākumiem.

Otrdienas vakarā Aleksandrs Cauņa pēc ilgāka pārtraukuma bija iekļauts CSKA komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja 64 minūtes. CSKA futbolisti no zaudējuma paglabās tikai kompensācijas laika 3. minūtē, kad vārtus guva Vasīlijs Berezuckis.

Vaicāts par to, kādēļ treneris nolēma atstāt rezervē bulgāru Georgiju Milanovu un serbu Zoranu Tošiču, sākumsastāvā laižot Cauņu, Sluckis atgādināja par zviedra Pontusa Vernblūma traumu. "Mēs ļoti riskējām, laižot laukumā Bebrasu Natho, kurš ir malacis, ka spēja aizvadīt visu maču, turklāt kvalitatīvi. Taču spēlēt bez aizsardzības tipa balsta pussarga būtu bijusi pašnāvība. Ja Natho būtu pilnībā vesels, tad varētu tā rīkoties, bet situācijā, kad ne mēs, ne viņš pats nebija pārliecināts par savu stāvokli, tas nebija iespējams."

"Tādējādi vienīgais variants, kā nospēlēt ar aizsardzības tipa balsta pussargu, bija izmantojot Cauņu. Jā, piekrītu, ka viņš nebija spēlējis ilgāku laiku, tomēr kopumā viņš ar saviem pienākumiem tika galā," norāda CSKA galvenais treneris.

Sluckis bija priecīgs par izcīnīto punktu, kas ļāvis saglabāt intrigu E apakšgrupā līdz pat pēdējai spēļu kārtai, kurā CSKA viesos tiksies ar Minhenes "Bayern", bet AS "Roma" savā laukumā uzņems "Manchester City". Pašlaik "Bayern" ar 12 punktiem jau ir garantējis pirmo vietu apakšgrupā, bet pārējām trim komandām ir pa pieciem punktiem.

Izmantotie resursi:Sport-express.ruTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties