06.11.2016. 21:15

Slovākijas izlase vadībā izvirzījās četras minūtes līdz pirmajam pārtraukumam, kad mazākumā rezultatīvs metiens izdevās Prāgas "Sparta" uzbrucējam Lukāšam Cingelam. Lai gan noslēdzošās trešdaļas ievadā Šveices hokejisti prata panākt izlīdzinājumu, jau pēc minūtes un 51 sekundes atbildēja Mihals Čajkovskis, kurš arī pārstāv "Sparta".

Punktu sāncenšu cerībām pielika Marcels Haščāks, kurš savulaik spēlējis Rīgas "Dinamo", bet pašlaik pārstāv Brno "Kometa" Čehijas Ekstralīgā. 51. minūtē viņš dubultoja Slovākijas pārsvaru, bet beigās iemeta ripu tukšajos švieciešu vārtos – 4:1.

Ar trīs mačos sakrātajiem astoņiem punktiem Slovākija uzvarēja "Deutschland Cup" pirmo reizi kopš 2011. gada, aiz muguras atstājot kanādiešus, kurus vakar pieveica pēcspēles metienu sērijā ar 4:3.

Kanāda šodien ar 3:1 pārspēja vāciešus. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kevins Klārks, kurš ikdienā spēlē Zviedrijā un Eiropā ir kopš 2012. gada, bet vienu reizi izcēlās Dereks Rojs, kurš pērn kļuva par Šveices čempionu, bet šajā sezonā pārstāvēja Omskas "Avangard", līdz tika aizmainīts uz Čeļabinskas "Traktor".

Pērn "Deutschland Cup" uzvarēja Vācija, kas aiz muguras atstāja ASV un Šveici. Mājinieki bija labākie arī 2014. gadā, bet aiz viņiem palika Šveice un Slovākija. Kanāda 2010. gadā bija trešā, bet 2008. gadā uzvarēja turnīrā.