03.01.2015. 08:31
Pasaules U20 čempionātā hokejā aizvadītajā naktī ceturtdaļfināla spēlēs Slovākija ar 3:0 pieveica Čehiju, bet Kanāda ar 8:0 sagrāva Dāniju.

Minūti un desmit sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Mihals Kabacs izvirzīja slovākus vadībā, mača pēdējās minūtēs Petrs Čehlāriks un Martins Rēvajs nostiprināja Slovākijas komandas pārsvaru, bet vārtsargs Deniss Godla atvairīja visus 34 metienus. Slovākijas U20 hokejistiem pirmoreiz pēdējo sešu gadu laikā izdevies sasniegt pasaules U20 čempionāta pusfinālu, kurā pretī stāsies Kanādas izlase. Slovāki pie U20 čempionāta medaļām nav tikuši kopš 1999. gada, kad Vinipegā tika izcīnītas bronzas godalgas, bet čehi bez medaļām palikuši kopš 2005. gada bronzas.

Pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru problēmas nerādās mājiniekiem kanādiešiem, kuri Toronto 18 448 skatītāju klātbūtnē dāņu vārtos sameta astoņas bezatbildes ripas. Kanādas hokeja jaunā zvaigzne Konors Makdeivids guva skaistus vārtus un atdeva divas lieliskas piespēles, bet viņa maiņas biedrs Kērtiss Lazārs izcēlās ar ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Metienu attiecība šajā mačā bija 50:14 par labu laukuma saimniekiem.