09.10.2014. 20:54
Ceturtdien, 9. oktobrī, VTB līgā notika trīs spēles. Kazaņas "Unics" mājās tikai pēdējās minūtēs izglābās no zaudējuma pret Saratovas "Avtodor" (81:78). Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" pirmajā puslaikā ieguva 36 punktu pārsvaru pret Igaunijas čempioniem "Kalev/Cramo", parūpējoties par rekordsagrāvi.

Sergeja Bazareviča trenētie “Lokomotiv” vīri pirmajā ceturtdaļā sameta vairāk punktu Tallinas grozos, nekā viesi spēja gūt visā puslaikā – 32:12. Otrajā desmitminūtē pārsvars tika gandrīz dubultots, turklāt mājinieki uzvaras grozu guva jau pirmā puslaika beigās – 62:26. Cīņas turpinājums tādā situācijā kļuva par formalitāti, bet Krasnodaras pārsvars galotnē pārsniedza 60 punktu atzīmi – 114:51 (32:12, 30:14, 25:19, 27:6).

Armands Šķēle pirmajā puslaikā tika pie trīs piezīmēm, savukārt vienīgo grozu no spēles guva pēc puslaika atpūtas. Aizsargs 23:23 minūtēs guva četrus punktus (2p 0/4, 3p 1/1, 1p 1/2), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izprovocēja trīs piezīmes un trīs reizes kļūdījās.

Frenks Elegars viesu labā guva 16 punktus, savukārt pārējie Tallinas spēlētāji nespēja samest vairāk par septiņiem punktiem. Mājinieku sastāvā desmit vai vairāk punktus guva seši spēlētāji, no kuriem sekmīgākais bija Rendolfs – 18 punkti.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ