25.11.2017. 18:58

Mančestras ''United'' ne bez grūtībām savā laukumā uzveica jaunpienācēju ''Brighton'' (1:0). Tomēr tieši viesi bija tie, kas varēja atklāt rezultātu jau piektajā minūtē, kad flanga uzbrucējs Antonī Knokerts no labas pozīcijas sita minimāli garām vārtiem. Pirmo puslaiku pārliecinoši kontrolēja Mančestras ''United'', un tā pirms pārtraukuma varēja izvirzīties vadībā. Romelu Lukaku ar galvu trieca no tuvas distances, bet ''Brighton'' vārtsargs Metjū Raiens glāba komandu. Atlēkušo bumbu saņēma Pols Pogbā, bet arī viņa sitienu austrālietis atvairīja.

66. minūtē ''United'' universālais spēlētājs Ešlijs Jangs šāva pa vārtiem no distances, trāpot pa Luisa Danka kāju. Aizsargs bumbu pasita augstāk, bet tomēr tā skaisti ielidoja mērķī. Sarkanie velni nav zaudējuši savā laukumā jau 39 Premjerlīgas spēlēs pēc kārtas.

'"West Brom'' Londonā ieradās ar četru maču zaudējuma sēriju un desmit bez uzvaru Premjerlīgā. Arī ''Tottenham Hotspur'' nav tajā labākajā formā, zaudējot pret ''Arsenal'' (0:2) un Mančestras ''United'' (0:1) pēdējo trīs Premjerlīgas spēļu laikā.

Pretēji visām prognozēm viesi no Vestbromvičas atklāja rezultātu jau ceturtajā minūtē - Solomons Rondons fiziski pieveica Dele Ali uzbrukumā un ārkārtīgi precīzi trāpīja vārtu sānu tīklā no iekšpuses - 0:1. Augsti vērtētā venecuēlieša tikai otrie vārti šosezon. Visu turpmāko spēli ''Tottenham'' pārliecinoši dominēja, bet demonstrēja arī vāju precizitāti, rāmī sitot tikai piecreiz no vairāk nekā 20 sitieniem.

Londoniešiem gan nebija lemts zaudēt, un 74. minūtē pēc lieliskas Ali piespēles Harijs Keins iesita vārtos no tuvas distances - 1:1. Jāpiemin, ka WBA varēja beigās pat šokējoši uzvarēt, jo tai bija divas bīstamas izdevības, kuras gan palika neizmantotas, pirmajā reizē Igo Lorisam tiekot galā ar Hala Robsona Kanū sitienu, bet otrajā Rondona straujš sitiens lidoja nedaudz garām.

Citā spēlē ''Crystal Palace'' atspēlējās un uzvarēja pret ''Stoke City'' (2:1). Izšķirošos vārtus otrajā kompensācijas minūtē trāpīja bijušais ''Liverpool'' aizsargs Mamadu Sako. Tikmēr otro sauso uzvaru pēc trīs zaudējumu sērijas izcīnījusi ''Watford'', kas izbraukumā sagrāva Ņūkāslas ''United'' (3:0). Fantastiski sevi Premjerlīgā pieteicis Vils Hjūzs, kurš iesita spēles pirmos vārtus. Jaunā angļu pussarga kontā jau divi precīzi sitieni un viena rezultatīva piespēle tikai četros karjeras mačos augstākajā līgā.