02.04.2018. 22:09

Rezultātu 17. minūtē atklāja Sanktpēterburgas SKA, kad pēc piespēles no aizvārtes Patriks Tūresens pārspēja Iļju Sorokinu (1:0), taču jau pēc nepilnām divām minūtēm Kirils Petrovs bija pirmais pie atlēkušās ripas un panāca izlīdzinājumu (1:1). SKA gan pēc 68 sekundēm atguva vadību un otrās trešdaļas sākumā ieguva arī trīs ripu pārsvaru.

Vispirms Jarno Koskiranta, atrazdamies pretī vārtiem, iemeta 54 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām (2:1), 22. minūtē Patriks Hērslijs izgājienā divi pret vienu ar spēcīgu metienu panāca 3:1, bet divarpus minūtes vēlāk četri CSKA aizsargi nepanāca Ņikitu Gusevu, kurš izrāvās pret vārtsargu un apspēlēja Sorokinu (4:1).

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Sorokina vietā stājās Lāšs Juhansons, bet perioda vidū CSKA par skaitliskā sastāva pārkāpumu nopelnīja pirmo mazākumu. Tas gan tika izturēts, un Kirils Kaprizovs, atgriezies laukumā no noraidīto spēlētāju soliņa, viens pret vienu izveda Mihailu Grigorenko (2:4). CSKA atspēlēties gan neizdevās, un Aleksandrs Barabanovs divas minūtes un 16 sekundes līdz pamatlaika beigām meta tukšos vārtos (5:2).