26.08.2013. 18:45

• Rīgas «Dinamo» pirmajā «LDz» kausa mačā tiekas ar «Lokomotiv» šodien

Pēc spēlētām sešām minūtēm rezultātu atklāja SKA hokejists Sergejs Korostins, bet pirmās trešdaļas izskaņā (19:53) izlīdzinājumu vairākumā panāca Mihails Birners.

Uzvaru SKA vienībai nodrošināja rezultatīvais aizsargs Kevins Dalmens, kurš precīzi meta 52. minūtē. Cīņas beigās «Lev» komanda vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, bet neizšķirtu nespēja panākt.

Dienas otrajā spēlē A grupa savā starpā (pl. 19.30) tiksies Rīgas «Dinamo» un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas «Lokomotiv» vienība.

Otrdien Minskas «Dinamo» aizvadīs maču ar SKA un Rīgas «Dinamo» tiksies ar Kazaņas «Ak Bars».

Komandas turnīra pirmajā kārtā sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām, kas savā starpā izspēlēs riņķa turnīru (pa divām spēlēm katrai komandai), bet turnīra pēdējā dienā aizvadīs spēles par vietām ar otras grupas komandām.