17.11.2014. 20:58
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) uzvaru guvusi Sanktpēterburgas SKA, kura ar 3:2 pārspēja Minskas "Dinamo". Visus trīs savus vārtus SKA guva triju minūšu intervālā otrā perioda vidū.

Sanktpēterburgas SKA pēc iespaidīgā sezonas sākuma bija nedaudz pazeminājusi tempu un pēdējās četrās spēlēs cietusi trīs zaudējumus. Tiesa, pretinieki arī bija patrāpījušies ne tie vājākie - Magņitogorskas "Mettalurg" un divreiz Maskavas "Dynamo". Šodien SKA uzņēma citu "Dinamo", proti, Minskas komandu.

Pēc iespaidīga teritoriālā pārsvara pirmajā periodā SKA tomēr nokļuva iedzinējos 26. minūtē. Jimmijam Ēriksonam gan bija nepieciešamas tika divas minūtes, lai panāktu neizšķirtu, bet līdz 31. minūtei rezultāts jau bija 3:1 SKA labā. Interesanti, ka gan Ēriksona pirmie, gan Iļjas Kovaļčuka trešie vārti bija praktiski identiski - pēc atsišanās pret vārtu stabu ripa rikošetā no vārtsarga pārkrita pāri vārtu līnijai.

55. minūtē pēc Meta Elisona rezultatīvas piespēles Raiens Veske vairākumā piespieda SKA atkal izjust intrigu. Jāpiebilst gan, ka mirkli iepriekš "Dinamo" gandrīz paši iemeta ripu savos vārtos aizturētā soda laikā. SKA tomēr nosargāja uzvaru ar 3:2 un pēc punktiem panākusi CSKA - abām komandām nu pa 70 punkti, un Rietumu konferences trešajā vietā esošā "Jokerit" tiek apsteigta par desmit punktiem. Tieši ar "Jokerit" SKA aizvadīs savu nākamo spēli, bet pēc tam, 22. novembrī, jau gaidāma viesošanās Rīgā.

Toljati "Lada" turpina atgūties no savām neveiksmēm un guvusi jau trešo uzvaru pēc kārtas, atkal pieveicot Čeļabinskas "Traktor". Ar diviem punktiem (1+1) izcēlās Antons Šenfelds, un jau 33. minūtē "Lada" bija panākusi 4:0. Vienus vārtus "Traktor" uzreiz atguva, taču no zaudējuma 1:4 neizvairījās.

Uzvaru guvusi arī "Neftekhimik", kura ar 3:1 savā laukumā apspēlēja "Yugra". Divus vārtus guva pieredzējušais ASV uzbrucējs Tims Stepltons.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131