20.05.2015. 08:58
Itālijas A Sērijas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē "Grissin Bon Reggio Emilia" ar 78:76 pieveica "Enel Brindisi". Ojārs Siliņš uzvarētāju sastāvā guva divus punktus un palīdzēja atspēlēties no 23 punktu deficīta.

Ojāra Siliņa pārstāvētā "Reggio Emilia" vienība regulārajā sezonā ieņēma trešo vietu un pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā pretiniekos saņēma sestajā vietā palikušo "Brindisi", tiesa, visi iepriekšējie panākumi netika ņemti vērā vakardienas spēles pirmajā ceturtdaļā, kurā "Brindisi" uzvarēja ar 30:7...

Otrajā ceturtdaļā Siliņa komandai izdevās piecus punktus atgūt, taču pretinieku pārsvars palika ievērojams līdz pat pēdējai ceturtdaļai, kad sešas minūtes pirms pamatlaika beigām tika panākts neizšķirts 65:65. Saspringtā pēdējā minūtē "Reggio" pārņēma vadību, un Darjus Lavrinoviča divi precīzie soda metieni visatbildīgākajā brīdī ļāva svinēt uzvaru 78:76.

Siliņš laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā guva divus punktus (1p. 0/1, 2p. 1/4, 3p. 0/3). Viņam arī viena atlēkusī bumba, taču, Latvijas uzbrucējam esot laukumā, pretinieki guva par septiņiem punktiem vairāk, kas bija trešais sliktākais rādītājs komandā.

Ceturtdaļfināla sērija risināsies līdz trim uzvarām un nākamā spēle paredzēta rīt, 21:45 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:Legabasket