25.02.2012. 13:47
Pasaules kausa pēdējā, devītajā posmā, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, šodien Paramonovo trasē Krievijā septīto vietu izcīnīja Andris un Juris Šici.

Uzvaru posmā un Eiropas čempionātā svinēja austrieši Pencs/Fišlers, no kuriem par 0,149 sekundēm atpalika vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts, bet trešo vietu ieguva cita Vācijas kamaniņu braucēju ekipāža Egerts/Benekens.

Šici ieņēma septīto vietu, no uzvarētājiem atpaliekot par 0,760 sekundēm, 18. vietā (15. - EČ) ierindojās Andrejs Bērze/Uldis Logins (+3,616), bet 19. vietu (16. - EČ) ieguva Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš (+3,789).

Atgādinām, ka šorīt sieviešu sacensībās Elīza Tīruma ierindojās 17. vietā Pasaules kausa posmā un 14. vietā Eiropas čempionātā.

Svētdien Paramonovo trasē tiks aizvadītas sacensības vīriešiem, kā arī komandu stafete.