13.02.2016. 13:50
Piekususī Anastasija Sevastova (WTA 103.) sestdien cieta neveiksmi Dubaijas WTA "Premier" turnīra kvalifikācijas 1. kārtā, ar rezultātu 3:6, 3:6 zaudējot Ukrainas tenisistei Katerinai Bondarenko (WTA 72.). Šī turnīra kvalifikācijas pirmā posma spēli šobrīd Aļona Ostapenko (WTA 85.).

Sevastova abās iepriekšējās viesošanās reizēs Dubaijā tika līdz pamatturnīra 2. kārtai, tur abos gadījumos zaudējot Agņeškai Radvaņskai. 2010. gadā Sevastova spēja iziet kvalifikāciju, bet nākamajā sezonā viņai bija vieta pamatturnīrā.

Šoreiz zemā reitingā dēļ bija jāspēlē kvalifikācijā, turklāt sarežģītos apstākļos. Mačs pret Bondarenko notika 28 stundas pēc Sevastovas zaudējuma Venusai Viljamsai Gaosjunas turnīra ceturtdaļfinālā. Anastasijai pēc tam bija jāveic 6.5 tūkstošu km lidojums uz Dubaiju. Ukrainas tenisiste šonedēļ nespēlēja.

Sevastova mača pirmajā geimā pat ieguva breiku, taču to uzreiz zaudēja, nākamajā geimā neuzvarot nevienā izspēlē ar otro servi (0/4) un divreiz pieļaujot dubultkļūdu. Vāja servēšana kļuva par zaudējuma iemeslu. Sevastovai pirmāsserve bija tikai 48%, viņa uzņemšanā uzvarēja vairāk punktu nekā ar savu servi (25:20) un tikai 59 minūtes ilgušajā mačā tika nobreikota sešas reizes, bet pati servi spēja noturēt tikai trīs reizes.

Sevastova Bondarenko zaudējusi visas trīs spēles. Anastasijai viņai divreiz un abos gadījumos divos setos piekāpās 2009. gada sezonā. Vimbldonas 1. kārtā zaudējums ar rezultātu 3:6, 6:7(5), bet Tokijas kvalifikācijā 3:6, 3:6. Trešais zaudējums pret Bondarenko nozīmē to, ka Sevastovai šogad joprojām nav izdevies pieveikt ranga pirmā simtnieka tenisisti (0-5).

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048