01.05.2015. 11:55

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

(papildināts pēc Anastasijas Sevastovas uzvaras dienas otrā spēlē) Sevastova vispirms otrās kārtas spēlē ar 7-5, 7-5 uzveica trešo spēcīgāko Zviedrijas tenisisti Rebeku Petersoni, kura reitingā sasniegusi 237.vietu un turnīrā bija izlikta ar trešo numuru. Spēle sākās jau ceturtdien, kad abas tenisistes uzvarēja pa vienam geimam, līdz nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ cīņu pārtrauca un turpinājums sekoja piektdien.

Spēļu grafiks paredzēja Sevastovai piektdien aizvadīt arī ceturtdaļfinālu, turklāt tikai nedaudz vairāk kā stundu pēc iepriekšējā mača beigām. Tas gan Sevastovai nebija šķērslis, lai ar 6-3, 6-1 pieveiktu ranga 310.vietas īpašnieci bulgārieti Diu Evtimovu.

Dalību pamatturnīrā ranga 404.vietas īpašniece Sevastova iepriekš nodrošināja ar divām uzvarām kvalifikācijā, kur pārspēja Krievijas tenisisti Olgu Dorošinu un vācieti Tatjanu Štollu. Pamatturnīra otrajā kārtā Sevastova iekļuva pēc uzvaras pār mājinieci Luīzu Mariju Hūberi, kura saņēma rīkotāju īpašo ielūgumu. 

Spēles Vācijā risinās uz tenisita jeb māla seguma.

Tenisistes karjeru atsākusī Sevastova šogad vienspēlēs pieveica pretinieces 21 no 22 spēlēm, izcīnot uzvarētājas titulu trijos ITF turnīros. Sezonā pirmās divas uzvaras Sevastova guva 10 000 dolāru turnīros  februārī Ēģiptē un Slovākijā, savukārt aprīlī Ahmedabadā, Indijā, viņa jau uzvarēja turnīrā ar 25 000 dolāru balvu fondu. 

Par karjeras beigšanu Sevastova paziņoja 23 gadu vecumā 2013. gada maijā veselības problēmu dēļ. 2011.gada janvārī Sevastova pēc iekļūšanas Austrālijas atklātā čempionāta ceturtajā kārtā sasniedza savu rekordu rangā - 36.vietu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties