31.01.2013. 08:29

Otro uzvaru pēc kārtas NHL regulārajā čempionātā izcīnījuši Otavas Senators hokejisti, bez latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sastāvā ar 5:1 savā laukumā divu Kanādas klubu derbijā sagraujot Monreālas Canadiens.

Daugaviņa nespēlēšana bija paredzama jau iepriekš, jo pēdējo maču ar Vašingtonu ļoti labi aizvadīja no fārmkluba izsauktais zviedrs Mika Zibanejads. Spēlē pret Monreālu 19 gadus vecā uzbrucēja rēķinā komandas trešie vārti 2.perioda vidū. Vēl uzvarētājiem pa precīzam metienam Džima O'Braiena, Daniela Alfedsona, Krisa Filipsa un Krisa Nīla rēķinā. Šajā spēlē komandai nācās iztikt bez diviem nozīmīgiem hokejistiem - krievu aizsarga Sergeja Gončara un centra Džeisona Specas. Kreigs Andersons Senators vārtos atvairīja 32 metienus, vienīgo reizi mača 6.minūtē kapitulējot pēc Tomaša Plekaņeca metiena.

Daugaviņš tādējādi šosezon piedalījies divās no septiņām Senators spēlēm, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli un koeficientu -3. Ar septiņās spēlēs nopelnītiem 11 punktiem otavieši saglabā 4.vietu Austrumu konferencē. Nākošo spēli Otava aizvadīs 2.februārī viesos ar Karolīnas Hurricanes.