19.02.2014. 19:28

Kā ziņots, Somijas valstsvienība ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 3:1 pārspēja Krievijas hokejistus.

«Šīs ir milzīgs panākums,» uzsvēra 43 gadus vecais Selanne. «Protams, nebijām favorīti, bet ticējām sev līdz pat beigām. Galu galā, meistarībā daudz neatpaliekam. Pretinieki bija pakļauti lielai atbildības nastai, bet mums nebija, ko zaudēt. Domāju, ka krieviem nepietika spēka un mēs to spējām izmantot savās interesēs

Arī somu uzbrucējs Jori Lehtere norādīja uz to, ka pēdējās piecās dienās Krievijai nācās aizvadīt četras spēles, kā rezultātā pretinieki bija zaudējuši daudz spēka.

«Mēs bijām gatavi mačam. Krievi bija noguruši,» stāstīja Lehtere. «Smagi strādājām un spēlējām kā komanda. Un vēl mums ir lielisks vārtsargs!»

Piektdienas pusfināla mačā Somijas hokejisti tiksies ar kaimiņvalsts Zviedrijas hokejistiem, kuri ceturtdaļfinālā ar 5:0 pārspēja slovēņus.