20.12.2012. 09:50

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubam Rīgas Dinamo beidzot jāatrod veids, kā uzvarēt, pēc trešdien piedzīvotā zaudējuma spēlē savā laukumā pret Astanas Baris hokejistiem no Kazahstānas atzina vienības kanādiešu uzbrucējs Pols Šekura.

Kā ziņots, Dinamo pirmajā regulārā čempionāta mačā pēc decembra pauzes trešdien savā laukumā ar rezultātu 2:3 pagarinājumā zaudēja Baris komandai.

Šekura sarunā pēc mača atzina, ka komanda labi nospēlējusi 60 minūtes, taču papildlaikā apstājusies. "Ļoti labi aizvadījām pirmo trešdaļu. Otrajā nedaudz samazinājām apgriezienus, taču kopumā nospēlējām labas 60 minūtes," pēc cīņas sacīja kanādietis.

Pēc viņa domām, Dinamo labi cīnījusies ar vienu no labākajām Austrumu konferences komandām, taču atkal nav izmantojusi savas iespējas un tādēļ piedzīvojusi neveiksmi.

Tāpat kanādietis atzina, ka komandai iespējami drīzāk jāatrod sava spēle un katrā cīņā jāgūst trīs punkti. "Nezinu, kas nogāja greizi pagarinājumā, taču mums beidzot jāsāk uzvarēt spēles pamatlaikā," savu viedokli pauda uzbrucējs.

Vaicāts par trešajā periodā gūto savainojumu, Šekura atzina, ka jūtas labi un tas nav bijis nekas nopietns. "Nedaudz sastiepu muguras muskuli, bet tagad viss jau ir kārtībā," savu veselības stāvokli raksturoja Dinamo leģionārs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar 33 punktiem 35 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā, no play-off zonas joprojām atpaliekot par 14 punktiem. Rīgas Dinamo komandai šosezon izvirzīti visaugstākie mērķi, proti, izcīnīt Gagarina kausu. Savukārt minimālais komandas uzdevums ir iekļūšana izslēgšanas spēlēs.