20.01.2016. 10:48
Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» vēl joprojām cer sasniegt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēles, aģentūrai LETA apliecināja vienības vārtsargs Jakubs Sedlāčeks.

Rīgas «Dinamo» otrdien neizteiksmīgā mačā savā laukumā ar 1:2 atzina Habarovskas «Amur» pārākumu, bet pretinieki uz Sedlāčeka vārtiem pamanījās veikt 43 metienus, kamēr rīdzinieki uz viesu «būri» veica vien 13 raidījumus.

«Pirmajā trešdaļā spēlējām labi, bijām labi sagatavoti šim mačam. Guvām vārtus un izvirzījāmies vadībā, taču nezinu, kas notika pēc tam. Mums vairs nebija jaudas un spēka, turklāt Habarovskas komanda spēlēja labāk nekā mēs,» pēc cīņas pauda Sedlāčeks. «Žēl, ka piedzīvojām šādu neveiksmi, taču ir jāmācās no kļūdām un jāuzlabo savs sniegums.»

Pašlaik 25 gadus vecais vārtsargs norādīja, ka taktiski šajā mačā viss bijis kārtībā, taču «Amur» tik un tā bijuši pārāki pār rīdziniekiem.

««Amur» ne ar ko nepārsteidza. Centāmies parādīt savu labāko sniegumu. Tims Sestito šajā mačā guva savainojumu, viņš mums ir ļoti svarīgs spēlētājs. Bez viņa sezonas turpinājums būs grūts,» uzsvēra Sedlāčeks.

«Sapnis par izslēgšanas spēlēm vēl ir dzīvs. Mums ir jāspēlē tāds hokejs, kādu demonstrējām pret «Amur» pirmajā trešdaļā. Tikai tad tad mēs varam par kaut ko sākt domāt. Mums ir jākoncentrējas uz katru atsevišķu maču un jācenšas tie uzvarēt, tad arī redzēs, kāda būs situācija tabulā,» izteicās čehu vārtsargs.

Rīdzinieki pašlaik turpina mājas spēļu maratonu - tajā pirms otrdienas cīņas bija aizvadīti trīs mači, kuros gūtas divas uzvaras. Arī nākamie trīs mači gaidāmi savā laukumā - ceturtdien rīdzinieki uzņems Novosibirskas «Sibirj», bet pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma tiksies arī ar tiešo kopvērtējuma konkurenti Minskas «Dinamo» un līgas līderi Maskavas CSKA. Savukārt nākamā cīņa izbraukumā tiks aizvadīta 30.janvārī.

Kaut rīdzinieki no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par 14 punktiem, cerības uz Gagarina kausu saglabā, jo konkurentes aizvadījušas pat par trim spēlēm vairāk. Rīgas «Dinamo» ar 62 punktiem 50 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, bet astotajā pozīcijā esošā Slovākijas komanda Bratislavas «Slovan» tikusi pie 76 punktiem 52 cīņās.

Līdz sezonas beigām Rīgas «Dinamo» atlicis aizvadīt vēl desmit spēles, no kurām astoņas būs savā laukumā. Šajā laikā maksimāli iespējams tikt pie 30 punktiem.